Hakkımızda

Havatek, köklü kurumsal geçmişi, güçlü ve deneyimli personeli ile kurulduğu 1986 yılından günümüze, petrol, gaz, enerji, otomotiv sektörlerinde yerel ve uluslararası pazarda hizmet vermektedir.

Merkezi İzmir/Türkiye’de olan firmamız, 2016 yılı itibariyle değişen sosyal, ekonomik koşullara adapte olabilmek için; Havatek Makina’nın iş süreçleri, organizasyon yapısı yeniden tasarlanmış, 30. yılda bir atılım yapılarak, istikrarlı büyümeyi esas alan bir anlayışla ana iş alanlarını genişletmek, çalışanların verimliliğini ve performansını en üst düzeye taşıyacak bir ortam yaratmak ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla imalat, dizayn(tasarım) ve mühendislik faaliyetlerinin yürütüleceği “Havatek Endüstriyel İmalat ve Mühendislik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi” kurulmuştur.

Grup şirket olma yolunda ilerleyen firmamız; petrol, gaz, enerji, otomotiv sektörü ile alakalı montaj ve anahtar teslim taahhüt projelerinde Havatek Makina Sanayi ve Ticaret A.Ş., imalat, dizayn ve mühendislik projelerinde Havatek Endüstriyel İmalat ve Mühendislik Sanayi ve Ticaret A.Ş. üzerinden faaliyetlerini sürdürecektir.

Firmamız ISO 9001, ISO 45001, ISO 3834, EN 1090 uluslararası sistem sertifikalarına sahiptir ve müşteri isteklerine bağlı olarak ASME-U, ASME-U2, ASME-S, ASME-R, CE markalama imkanı sunmaktadır. Üstlendiği taahhüt işlerini; kalite ve iş güvenliğinden ödün vermeden, zamanında, müşteri memnuniyeti odaklı gerçekleştirmeyi prensip edinmiştir.

Copyright © 2017 HAVATEK ENDÜSTRİYEL | Her Hakkı Saklıdır
Designed by Mavipiksel